Anunţurile expirate se regăsesc la: Arhiva anunţuri/comunicate
Anunț public privind decizia Etapei de încadrare - proiect Pistă pentru biciclete, zonă de picnic și agrement Crucele
Anunt public privind decizia Etapei de incadrare.pdf  (26,14 KB)  data: 13-03-2024   utilizator: 1
Comunicat de presă - Finalizarea proiectului „Ecosistem digital interconectat și integrat în cadrul ITI Tulcea – UAT Comuna Greci“
  Obiectivul general al proiectului este: Consolidarea capacității instituționale și eficientizarea activității la nivelul UAT Comuna Greci în ceea ce privește exercitarea atribuțiilor prevăzute de OUG 57/2019 privind Codul Administrativ, prin implementarea de măsuri de digitalizare menite să ajute la standardizarea modului de lucru și a activităților specifice, la creșterea gradului de interoperabilitate a sistemelor informatice și interconectarea cu ceilalți actori care operează sisteme informatice compatibile, atât din perspectiva back-office, cât și din perspectiva front office.

Valoarea totală a proiectului este de 1.475.420 lei.

Comunicat presa.pdf  (410,41 KB)  data: 14-12-2023   utilizator: 1