Anunţurile expirate se regăsesc la: Arhiva anunţuri/comunicate
PROGRAMUL ANUAL AL FINANȚĂRILOR NERAMBURSABILE ALOCATE DE LA BUGETUL LOCAL AL COMUNEI GRECI, JUD.TULCEA, PE ANUL 2024
Autoritatea finanțatoare U.A.T COMUNA GRECI, face cunoscute domeniile pentru care se acordă finanțări nerambursabile, pentru anul de execuție financiară 2024

Program anual finantari nerambursabile 2024.pdf  (1,05 MB)  data: 23-04-2024   utilizator: 1
Anunț public privind decizia Etapei de încadrare - proiect Pistă pentru biciclete, zonă de picnic și agrement Crucele
Anunt public privind decizia Etapei de incadrare.pdf  (26,14 KB)  data: 13-03-2024   utilizator: 1
Comunicat de presă - Finalizarea proiectului „Ecosistem digital interconectat și integrat în cadrul ITI Tulcea – UAT Comuna Greci“
  Obiectivul general al proiectului este: Consolidarea capacității instituționale și eficientizarea activității la nivelul UAT Comuna Greci în ceea ce privește exercitarea atribuțiilor prevăzute de OUG 57/2019 privind Codul Administrativ, prin implementarea de măsuri de digitalizare menite să ajute la standardizarea modului de lucru și a activităților specifice, la creșterea gradului de interoperabilitate a sistemelor informatice și interconectarea cu ceilalți actori care operează sisteme informatice compatibile, atât din perspectiva back-office, cât și din perspectiva front office.

Valoarea totală a proiectului este de 1.475.420 lei.

Comunicat presa.pdf  (410,41 KB)  data: 14-12-2023   utilizator: 1
Anunţurile expirate se regăsesc la: Arhiva anunţuri/comunicate